Regulamin bloga

Drogi Czytelniku!

Świetnie, że odwiedzasz Blog-Odchudzanie.pl – naszym zadaniem jest stworzenie wielkiego zbioru informacji dotyczącego odchudzania. Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję zapoznaj się z naszym regulaminem:

  1. Blog-Odchudzanie.pl to zbiór powszechnie znanych diet, ćwiczeń, suplementów diety, dietetycznych przepisów, porad dotyczących odchudzania, itp. Nic co jest na nim zawarte nie jest nowością opracowaną przez dietetyka. Wszystko to można znaleźć na podobnych stronach – my tworzymy jeden wielki zbiór.
  2. Serwis został stworzony w celach marketingowych przez grupę ludzi na co dzień zajmujących się marketingiem internetowym.
  3. Nie bierzemy odpowiedzialności za nieumiejętne stosowanie diet. Zawsze przed rozpoczęciem odchudzania warto jest zapoznać się z poradą dietetyka lub lekarza.
  4. Nie bierzemy odpowiedzialności za problemy związane z zamówieniami suplementów (choć jeszcze z takimi się nie spotkaliśmy). My tylko je opisujemy. Problemy najlepiej rozwiązywać drogą mailową na stronach producentów.
  5. Nasze porady są subiektywnymi przemyśleniami i mogą nie pasować do każdego człowieka. Jeśli oczekujesz idealnej porady, to musisz skontaktować się z dietetykiem.
  6. Widzisz błąd w tekście? Zwróć kulturalnie uwagę w komentarzu. Jesteśmy ludźmi i każdy może się pomylić.
  7. Nie spamuj linkami. Dodaj ciekawy komentarz, a opublikuję go wraz z linkiem w Twoim imieniu/nicku.
Regulamin bloga
Oceń ten post