Linea – tabletki 60szt. Opinie, Cena i zamiennik

Suplementy

Kto z nas nie widział tego suplementu diety w reklamach? Nie wiem jak teraz, ale swego czasu był mocno reklamowany więc warto odpowiedzieć sobie na pytanie czy jest warty uwagi. Linea – bo tak się nazywa – jest suplementem, który pomaga kontrolować masę ciała, pomaga utrzymać odpowiedni poziom glukozy we krwi oraz wspomaga spalanie tłuszczu.

Lina składa się z celulozy mikrokrystalicznej, wyciągu z białek fasoli, winianu L-karnityny, octu jabłkowego, wyciągu z zielonej herbaty, dwutlenku tytanu, hydroksypropylometylocelulozy (trudna nazwa, ale inaczej jest to substancja glaruzująca),poliwinylopirolidonu, hydroksypropylocelulozy, żółcieni chinylowej, chlorku chromu (III), wosku pszczelego oraz wosku cmauba.

Stosowanie

Linea przeznaczona jest dla zdrowych, dorosłych osób. Odpowiednie stosowanie wynosi 2-3 razy dziennie. Zażycie dwóch tabletek dziennie dostarcza 200mg L-karnityny, 100mg wyciągu z zielonej herbaty, 200mg wyciągu z białej fasoi, 60µg chromu, 80mg octu jabłkowego.

Opinie

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „linea opinie”, a przed nami ukaże się wiele stron, w tym szczególnie forów internetowych, gdzie wiele kobiet wymienia się opiniami o tym popularnym suplemencie. Dowiadujemy się, że kuszące były reklamy w radio i tv. Część osób podaje, że rzeczywiście Linea powstrzymuje nawyk podjadania. Znalazły się też negatywne opinie, a do tych najczęstszych należą skargi o lekkie przeczyszczanie (prawdopodobnie przez obecność chromu). Tak więc Linea rzeczywiście działa, ale jej stosowanie może wywoływać drobne efekty uboczne.

Cena i gdzie kupić

Linea należy do grupy tanich suplementów diety. Jego cena jest mniejsza niż 30 zł. To produkt dostępny w większości aptek więc nie powinno być problemu z jego znalezieniem. W celu sprawdzenia większej ilości informacji warto odwiedzić oficjalną stronę producenta.

Zamiennik

Jeśli planujemy odchudzanie z suplementacją, to warto zdecydować się na sprawdzone tabletki na odchudzanie. Nie przepłacaj zdrowiem. Dobrych zamienników jest wiele, ale największą popularnością szczyci się African Mango z ekstraktem z afrykańskiego mango. Zawiera tylko i wyłącznie naturalne składniki, które nie wywołują żadnych efektów ubocznych. To w pełni bezpieczny suplement diety. Jego działaniem jest tworzenie sytości (dzięki czemu przestajemy podjadać), przyspieszenie metabolizmu.

   Sprawdź African Mango

3 thoughts on “Linea – tabletki 60szt. Opinie, Cena i zamiennik

  1. kupiłam te tabletki w wakacje, jeździłam trochę rowerem do tego i schudłam jakoś 5kg przez miesiąc. pytanie tylko czy te tabletki rzeczywiście pomagają, bo rowerem jeździłam prawie codziennie po 10-50km

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *