Green Coffee Plus – działanie, skład i gdzie kupić?

Suplementy

Green Coffee Plus jest suplementem diety, który bazuje na ekstrakcie zielonej kawy. Producent stawia temu produktowi dość wysoko poprzeczkę, ponieważ zapewnia, że dzięki niemu można schudnąć nawet do 11kg w miesiąc! Oczywiście wszystko zostało potwierdzone badaniami w USA. Jednak my skupimy się na opiniach działania z Polski, bo chyba to jest bardziej wiarygodne (a nawet na pewno). Tabletki te posiadają naprawdę dużą dawkę wcześniej wspomnianego ekstraktu – to czynnik, który wyróżnia je w tłumie innych tabletek. Można stosować je tak długo, aż osiągniemy wyznaczony cel. Musisz pamiętać tylko, że podstawą odchudzania jest zbilansowana dieta i aktywność fizyczna.

Działanie

Należy zacząć od tego, że naturalne składniki zawarte w kapsułkach tego suplementu blokują wchłanianie dużej ilości cukrów, co zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Dalej, kolejnym działaniem jest wspomaganie spalania tkanki tłuszczowej, która jest teraz nagromadzona – dobre połączenie, ponieważ z jednej strony blokujemy jej tworzenie, a z drugiej usuwamy już nagromadzoną.

Wysokiej jakości ekstrakt z zielonej kawy dobrze wpływa na działanie wątroby i jelit, co przyspiesza metabolizm. Wiele osób uważa, że nie może schudnąć przez ten czynnik więc z tymi tabletkami nie będzie żadnej wymówki. Warto zaznaczyć jeszcze obecność polifenoli, ponieważ dzięki nim nasze komórki żyją dłużej, a to oznacza, że fizycznie będziemy wolniej się starzeć. Różne strony internetowe podają, że suplement ten wpływa także na obniżenie ciśnienia krwi.

Skład

Green Coffee Plus zawiera wyłącznie naturalne składniki, co oznacza, że jest bezpieczne dla każdej osoby. Jedna tabletka zawiera 400mg ekstraktu zielonej kawy. Dużo suplementów na bazie tego składnika oscyluje w takich granicach. Możemy jedynie podać co te tabletki zawierają, ponieważ wszelkie proporcje łączenia składników są tajne i nie powinno tu być zaskoczenia.

Gdzie kupić?

Na próżno szukać tych tabletek w sklepach czy aptekach. Możliwość jego zdobycia dostępna jest wyłącznie drogą internetową. Przestrzegamy, by uważać na różne oferty poza stroną producenta. Często można natknąć się na nielegalne podróbki, które zwyczajnie nie działają, a nawet mogą powodować efekty uboczne. Najbardziej bezpiecznym miejscem zakupu jest oficjalna strona producenta. Masz wtedy pewność, że nie dostaniesz „kota w worku”. Producent często oferuje atrakcyjne zniżki, dlatego warto śledzić tę stronę.

green coffee plus

Przejdź na stronę producenta

Green Coffee Plus czy Green Coffee 5K?

Dlaczego takie porównanie? Często wiele osób szukając tabletek na bazie zielonej kawy napotyka przede wszystkim te dwa produkty. Nie da się ukryć, że są bardzo do siebie podobne i ciężko wybrać ten jeden właściwy. Warto kierować się opiniami osób, które stosowały te preparaty. Przeszukaliśmy Internet i ciężko jednoznacznie stwierdzić, który lepiej działa. My wybralibyśmy Green Coffee 5k, ponieważ dodatkowo zmniejsza głód – na stronie producenta Green Coffee Plus nie ma o tym żadnej wzmianki, nie znaleźliśmy także żadnej opinii na ten temat.

Zobacz Green Coffee 5K

zdjęcia green coffee 5k

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *