Cellactiv – działanie, skład, dawkowanie

Suplementy

Problem nieprzyjemnego cellulitu dotyczy wielu kobiet. Coraz większa grupa poszukuje skutecznych sposobów do jego zwalczenia. Najczęściej stosowana jest dieta antycellulitowa, ale w niektórych sytuacjach to nie wystarcza. Potrzebny jest środek, który rzeczywiście da jakieś widoczne efekty. Dzisiaj opiszę tabletki Cellactiv, które cieszą się coraz większą popularnością. Środków tego typu jest jak grzybów po deszczu, dlatego polecam czytać dużo na temat innych tabletek, by nie dać się naciągnąć na zwykły bubel.

Najczęściej jest tak, że z problemami skórnymi walczymy od zewnątrz – jest to błąd! Stosowanie różnych kremów czy innych środków tego typu nie daje 100% pewności. Cellactiv w odróżnieniu od innych środków działa od środka. Najważniejsze, że zawiera wyłącznie naturalne składniki, dlatego przyjmowanie jest w pełni bezpieczne. Ciekawostką jest, że suplement ten pomógł już wielu kobietom nie tylko w Polsce, ale również Anglii czy Stanach Zjednoczonych.

Działanie

cellulitProducent podaje na swojej stronie internetowej, że możliwe jest usunięcie nawet 85% cellulitu w czasie czterech tygodni. Dzieje się tak dzięki działaniu od środka. Komórki tłuszczowe gromadzą się pod skórą i zwykłe kremy nie zawsze potrafią do nich się dostać. Za to stosując Cellactiv nie musimy się o to martwić. Ciekawą rzeczą jest, że pierwsze efekty pojawiają się już po pięciu dniach prawidłowego stosowania! To na pewno jest dobra informacja dla kobiet, które stosowały już wiele nieskutecznych środków.

Cellactiv nie tylko usuwa cellulit, ale także poprawia stan skóry. Regularne stosowanie przyczynia się do odzyskania dawnej sprężystości oraz odpowiedniego napięcia.

Skład

Cellactiv zawiera wyłącznie naturalne składniki, dlatego jest tak chętnie kupowany. Daje nam to pewność, że nie pojawią się żadne efekty uboczne, ale wracając… W jego skład wchodzą:

  • Ekstrakt z ziela skrzypu polnego,
  • Ekstrakt z korzenia pokrzywy,
  • Ekstrakt z pestek winogron,
  • Ekstrakt z morszczynu,
  • Ekstrakt z zielonej herbaty.

Cena i gdzie kupić?

Jeśli chodzi o cenę to najlepiej jest odwiedzić oficjalną stronę producenta. Tam też można natknąć się czasami na różne atrakcyjne promocje. W tym miejscu można również bezpiecznie zamówić. Warto zwrócić uwagę na portale aukcyjne, które oferują identyczne suplementy o dużo niższych cenach. W większości są to podróbki, które wyglądają identycznie jak oryginalny produkt. Dlatego najlepiej jest zamawiać bezpośrednio ze strony producenta.Odwiedź stronę producenta

Jak stosować Cellactiv?

Zaleca się stosowanie dwóch tabletek dziennie – jednej po śniadaniu, a drugiej przed zaplanowanym wysiłkiem fizycznym. Nie wiem czy wiesz, ale cellulit tak po prostu nie zniknie bez aktywności fizycznej. Takie tabletki rzeczywiście pomagają go usunąć, ale samodzielnie raczej niewiele zdziałają. Zaleca się, by suplementacja trwała przez czas trzech miesięcy.

Dieta antycellulitowa + aktywność fizyczna

Skoro próbujesz pozbyć się cellulitu, to może warto byłoby przejść na dietę antycellulitową? Rządzi się ona zasadami, których trzeba przestrzegać, ale uważam, że warto, ponieważ dzięki temu jesteśmy bliżej celu. Aktywność fizyczna jest chyba najważniejsza, ponieważ nic tak nie ujędrnia ciała jak dobry trening. Warto spojrzeć w kategorię ćwiczenia, by wybrać coś ciekawego. Ćwiczenia na pośladki powinny być odpowiednie.

1 thought on “Cellactiv – działanie, skład, dawkowanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *