BURNEO – działanie, skład, gdzie kupić?

15 Wrz

Każdy człowiek chciałby mieć idealną sylwetkę. Jest to nie tylko eleganckie, ale i komfortowe. Duża grupa ludzi unika sportu i zbilansowanej diety i stąd problemy z wagą. Właśnie dla takich osób szczególnie polecane są spalacze tłuszczu, ale i nie tylko, ponieważ jest to dobry dodatek do diety dla każdego ze względu na bogaty skład. Do kategorii suplementy dodaję Burneo, ponieważ jest to produkt warty uwagi. Według producenta, możliwa jest utrata nawet dziesięciu kilogramów w zaledwie cztery tygodnie. Zapraszam do artykułu w którym dokładnie przedstawiam ten preparat.

Burneo – działanie i skład

Producent podaje na swojej stronie Internetowej następujące informacje:

  • gorzka pomarańcza jest składnikiem burneoPreparat powstrzymuje odkładanie się tłuszczu – dzieje się tak za sprawą dwóch składników jakimi są gorzka pomarańcza (zdjęcie obok) i zielona herbata. Pierwszy z nich to spalacz tłuszczu, który blokuje enzym wpływający na odkładanie się tłuszczu. Natomiast zielona herbata reguluje apetyt oraz wchłanianie się tłuszczów. W Burneo zawarta jest także kofeina, która przyspiesza spalanie tłuszczu,
  • Rozbija komórki tłuszczowe – to znacznie wspomaga usuwanie tłuszczu z organizmu,
  • Przyspiesza metabolizmL-tyrozyna (zdjęcie obok) to aminokwasl-tyrozyna, który wspomaga syntezy wielu hormonów. Dodatkowo, to budulec neuroprzekaźników, które w pewnym stopniu wpływają na nastrój oraz naszą wagę. Braki tego składnika odbijają się na naszym organizmie. Objawami mogą być zaburzenia czynności tarczycy, co prowadzi do odkładania się tkanki tłuszczowej. L-tyrozyna utrzymuje metabolizm na odpowiednim poziomie, dzięki czemu możemy odczuwać mniejszy głód,
  • Przestawia organizm na pozyskiwanie energii z tkanki tłuszczowej – Nasze organizmy działają tak, że po energię z tkanki tłuszczowej sięgają dopiero wtedy gdy naprawdę jej potrzebuje. Burneo uwalnia odpowiednie hormony, a to pobudza gwałtownie spalanie tłuszczu.

Skład podany powyżej jest podzielony na dwie formuły. Pierwsza z nich to FoodCraving Control, której zadaniem jest utrzymywanie odpowiedniej wagi oraz wspomaganie metabolizmu. Dodatkowo ma oczyszczać organizm, likwidować wolne rodniki czy utrzymywać odpowiedni poziom cukru we krwi. Drugą formułą jest Fire Burner-6 i jest odpowiedzialna za zwiększenie wydatku energetycznego osoby stosującej, a także przyspieszenie spalania tłuszczu. Producent zapewnia, że Burneo to wyłącznie naturalny skład i nie znajdziemy w nim ani mg nieznanych substancji. Fajnie, ale nie mamy 100% pewności.

Jak stosować?

Kapsułki należy stosować dwa razy dziennie. Dziennie nie powinniśmy przekraczać czterech kapsułek, ale najbardziej optymalne są raczej dwie. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek, więc tak naprawdę wybór zależy od Ciebie jak chcesz stosować. Musisz wziąć pod uwagę, że nie jest to tani produkt więc przy 4 tabletkach dziennie miesięczny koszt kuracji może wynieść około 300 zł.

Gdzie kupić – allegro, a może apteka?

Najłatwiejszym sposobem na zakup Burneo jest strona producenta. Można też natknąć się na jakieś promocje więc jest to chyba najlepsze rozwiązanie. Z tego co widzę, na allegro też można znaleźć ten produkt, jednak tutaj należy uważać na podróbki. Nie dają one takiego samego efektu jak oryginał. Jak odróżnić? Raczej nie da się, ponieważ wyglądają identycznie. Co do apteki, to na marne jest szukanie tego preparatu, ponieważ producent nie wybrał takiej opcji (może dlatego, że apteka pobiera jakiś tam procent).burneo opakowanie

   Burneo – strona producenta

Najlepszy zamiennik & Podsumowanie

african mangoBurneo jest suplementem diety, któremu producent zakłada tak naprawdę wielkie rzeczy. 10 kg w czasie miesiąca? Dzięki samemu łykaniu tabletek? Ja jakoś w to nie wierzę. Oczywiście, produkt ten może pomagać w odchudzaniu, no ale bez przesady. Sama straciłam prawie 14 kg, ale przez 9 tygodni, a to różnica. Z resztą opisuję to w mojej historii. To było moje drugie podejście do odchudzania i wtedy zdecydowałam się na suplementację. Wybrałam african mango, głównie z powodu dobrych opinii, bogatego składu i właściwości, a także stosunkowo niskiej ceny. Jeżeli mam komuś polecić jakieś tabletki na odchudzanie, to zdecydowanie jest to african mango. Warto dodać, że jest tańsze o około 40 zł.

   Sprawdź African Mango

Trzeba też pamiętać, że odchudzanie to nie łykanie tabletek. Na początek dobra dieta i ćwiczenia do odchudzania. Kiedy czujemy, że coś jest nie tak, to sięgamy po suplement. I tak też było w moim przypadku. Warto odchudzać się zdrowo, nie szybko. Burneo może i jest stworzone z naturalnych składników, ale 10 kg w trakcie miesiąca nie wygląda zdrowo.

Oceń ten post
Justyna Brodnicka

Justyna Brodnicka

Szczęśliwa, spełniona Pani dietetyk. Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się parę lat temu, kiedy to sama potrzebowałam zrzucić zbędne kilogramy. To zmotywowało mnie do pójścia na dietetykę, którą udało mi się ukończyć.
Justyna Brodnicka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *